Znamy zwycięzców konkursu #noweMSKPU!

Znamy zwycięzców konkursu #noweMSKPU!

W związku z przeprowadzką do nowego miejsca, Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru zorganizowała dla studentów konkurs z nagrodami. By wygrać bon o wartości 300 zł do lokalnej hurtowni, należało zrobić kreatywne zdjęcie nowych wnętrz MSKPU i wstawić je na swój Instagram. Fotografię należało oznaczyć hasztagami #mskpu oraz #nowemskpu. Na Facebooku MSKPU odbyło się głosowanie na najlepsze zdjęcie.

Dzięki 308 polubieniom użytkowniczka @lilystann, czyli nasza studentka Kinga zajęła pierwsze miejsce z kreatywnym zdjęciem z dwoma maszynami i zrobionym ręcznie napisem „Nowe MSKPU”. Zarówno naszych fanów na Facebooku, jak i dyrekcję poruszyło przygotowanie studentki do konkursu i kreatywne podejście do tematu. Kinga już za tydzień może odebrać w sekretariacie MSKPU specjalny bon na 300zł do lokalnej hurtowni. Mamy nadzieję, że pomoże jej to w #projektowaniumarzeń. 🙂

Dwa kolejne miejsca należą do @adrianna_olimpia (231 polubień zdjęcia) oraz @sorrywojtek ze 108 polubieniami. Ci zdolni studenci otrzymają zestaw gadżetów MSKPU.

Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia, kolejno: @lilystann, @adrianna_olimpia oraz @sorrywojtek

Zarówno wszystkim głosującym dziękujemy za zaangażowanie i ciepłe słowa, jak i studentom za naprawdę wspaniałe zdjęcia. Gdybyście byli ciekawi innych, zgłoszonych zdjęć, zapraszamy na nasz Facebook.

A w sekrecie możemy dodać, że już niebawem zorganizujemy dla Was nowy konkurs!