Pierwszy Dzień Otwarty MSKPU 2021 za nami!

W zeszły piątek odbył się pierwszy w tym roku Dzień Otwarty MSKPU. Zaangażowanie i frekwencja przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, dziękujemy!

Podczas Prezentacji o Dniu Otwartym omówiliśmy zasady rekrutacji, perspektywy zawodowe, innowacyjne metody nauki, a także pokrótce przedstawiliśmy program nauczania. Uczestnicy mogli także zostać uczniem MSKPU na jeden dzień i dowiedzieć się jak wyglądają zajęcia z Materiałoznawstwa z p. Ewą Polkowską i Etyki w Modzie z dr Magdaleną Płonka, a także poznać panią Sylwię Lewandowską (Rysunek Żurnalowy) i Joannę Porayską (Projektowanie Graficzne).

Nasi kandydaci na uczniów mogli także otrzymać nowoczesne tablety graficzne, torby z bawełny organicznej, kosmetyki wegańskie lub pendrive’y z logo. Rozdanie upominków odbyło się na instagramie MSKPU @mskpu.

Mamy nadzieję, że proekologiczne lekcje zostaną w sercach uczestników na dłużej i że wdrożą oni kilka wskazówek do swojego życia. Miło było Was poznać, do zobaczenia na otwarciu roku szkolnego w naszej szkole!