JESTEM PO MSKPU, JESTEM: Wielokrotnie nagradzaną projektantką – Ewelina Szymańska

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 🙂

 

EWELINA SZYMAŃSKA

UKOŃCZYŁAM MSKPU W… 2021 roku.

ZAJMUJĘ SIĘ… projektowaniem odzieży motocyklowej i rozwijaniem swojej własnej marki.

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO… Ubranie na koncert Ellie Goulding @elliegoulding, Sary James @sara_james_music i The Roop. Wygrana w konkursie Responsible Fashion Awards i Radom Fashion Show. Zgarnięcie aż 3 wyróżnień podczas tegorocznej Złotej Nitki @lodzyoungfashion. Publikacje w takich magazynach jak KMAG, L’officiel, BASIC i kilku innych, które będzie można zobaczyć niebawem.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… eksperymentować z modą. Pozwoliło mi rozwinąć skrzydła. Kiedy patrzę na projekty które zrobiłam podczas pierwszych zajęć i na swoją kolekcję dyplomową to widzę ogromny przeskok. Był on wynikiem ciężkiej i sumiennej pracy, którą wykonywałam na zajęciach. Użyłam słowa ”ciężkiej” bo projektów do zrobienia w MSKPU było sporo, a podczas niektórych trzeba było wyjść ze swojej strefy komfortu, ale uważam że jest to konieczne by się rozwinąć i odnaleźć swój styl.