JESTEM PO MSKPU, JESTEM: Projektantką odzieży awangardowej – Alicja Prus

JESTEM PO MSKPU, JESTEM: Projektantką odzieży awangardowej – Alicja Prus

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 🙂

 

ALICJA PRUS

UKOŃCZYŁAM MSKPU W… 2022 roku

ZAJMUJĘ SIĘ… projektowaniem odzieży awangardowej

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
wygrana w ogólnopolskim konkursie Srebrna Pętelka w 2022 roku. Zaprezentowanie kolekcji „Futuristic” podczas London Fashion Week AW23 i w tym samym czasie propozycja udziału w Fashion Week’u w Paryżu, Nowym Jorku i Toronto. Zdobycie tytułu Kreatora Mody 2023. Publikacje i sesje okładkowe dla krajowych i zagranicznych magazynów jak: Malvie, Bloom, Figgi, Opiumred, Dolce i kilkunastu innych.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… przestrzennego myślenia. Wcześniej moje projekty były bardzo dopasowane do sylwetki, a dopiero po ćwiczeniach z mody awangardowej zaczęłam bardziej bawić się formą i patrzeć na modę bardziej przez pryzmat sztuki. Bardzo przydatne okazały się umiejętności, których nauczyłam się podczas grafiki komputerowej, dzięki którym potrafię teraz w odpowiedni sposób zaprezentować swoje prace.