JESTEM PO MSKPU, JESTEM: Projektantką odzieży i prowadzę własną markę – Wiktoria Frankowska

JESTEM PO MSKPU, JESTEM: Projektantką odzieży i prowadzę własną markę – Wiktoria Frankowska

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 🙂

 

WIKTORIA FRANKOWSKA

UKOŃCZYŁAM MSKPU W… 2020 roku

ZAJMUJĘ SIĘ… projektowaniem dla marki Undress Code @undresscode, realizuję również indywidualne zlecenia. Oprócz tego tworzę swoją własną markę modową @wiktoriafrankowska_studio, w której łączę niewymuszoną elegancję z nowoczesnym podejściem do mody, cechującym się pewnością siebie, siłą i wrażliwością.

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
zwycięstwo w pierwszej edycji Responsible Fashion Awards, już na drugim roku w MSKPU. Rok później moja kolekcja dyplomowa „Multi” przyniosła mi zwycięstwo w 11. edycji konkursu Fashion Designer Awards.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… jak przełożyć moją kreatywność i pasję do mody na praktyczne i artystyczne projekty. Szkoła pomogła mi zrozumieć, jak zharmonizować klasyczne techniki projektowania z nowoczesnymi trendami, co pozwoliło mi tworzyć unikalne i intrygujące projekty, które przyciągają uwagę na arenie międzynarodowej.