JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantką oraz producentką pokazów mody – Klaudia Bartmańska

JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantką oraz producentką pokazów mody – Klaudia Bartmańska

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 🙂

 

KLAUDIA BARTMAŃSKA

UKOŃCZYŁAM MSKPU W… Dobre pytanie! Kiedy to było? Czas ucieka zdecydowanie za szybko. Szkołę ukończyłam w 2016 roku.

ZAJMUJĘ SIĘ… produkcją pokazów mody, projektowaniem wnętrz, projektowaniem i koordynacją produkcji w branży fashion, grafiką.
Miałam przyjemność zrealizować kilka produkcji pokazów dla Macieja Zienia @maciej_zien. Czasem również (jak w przypadku pokazów dla MSKPU) jestem odpowiedzialna za casting modelek, choreografię, scenografię.
Z wykształcenia jestem architektką, spełniam się tworząc projekty wnętrz dla klientów indywidualnych i komercyjnych, zapraszam na @bcgstudio_pl 🙂
Mogę jeszcze zdradzić, że aktualnie pracuję nad stworzeniem kolejnej marki modowej, trzymajcie kciuki!

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
Robienie tego, co tak naprawdę lubię robić. Kiedyś miałam wrażenie, że muszę się wyspecjalizować w jednej dziedzinie. Teraz jestem wdzięczna za swoją wszechstronność, dzięki temu żadne wyzwanie nie jest mi straszne.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… podstaw konstrukcji odzieży, większej świadomości jeśli chodzi o materiały, a także tego, że aby odnieść sukces nie musisz być zawsze we wszystkim najlepszy/a. Ważne jest, aby z poczuciem odpowiedzialności wykonywać powierzone obowiązki, być pracowitym, sumiennym i ze zrozumieniem słuchać potrzeb innych.