Zapisz się na Dzień Otwarty już 24. kwietnia!

Zapraszamy was na Dzień Otwarty MSKPU!

Czy marzycie o karierze w świecie mody? Chcecie poznać tajniki projektowania mody oraz stylizacji i kreacji kostiumu?

Mamy dla was wyjątkową okazję! Już w najbliższą środę, 24 kwietnia, o godzinie 18:00 zapraszamy was na Dzień Otwarty Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru!

Poznajcie szkołę mody, której absolwenci ubierają Madonnę, Lady Gagę i Wersow; pracują jako projektanci, graficy odzieżowi i zakładają własne marki.

Odkryjecie, czego dokładnie uczymy, kto jest naszymi wykładowcami, oraz jakie fascynujące możliwości zawodowe czekają na absolwentów. Poznacie naszą platformę edukacyjną i dowiecie się co to tak naprawdę znaczy uczyć się online. Opowiemy, dlaczego MSKPU to prawdziwie międzynarodowa szkoła, która otwiera drzwi do globalnego świata mody.

Ale to nie koniec atrakcji! Podczas naszego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w specjalnym quizie o ostatnich wydarzeniach w MSKPU i zgarnąć jeden z ponad 60 gadżetów! Wśród nich nowoczesna maszyna do szycia, perfumowane żele oraz przyborniki krawieckie.

Oprócz tego czeka na was możliwość uczestnictwa w bezpłatnej lekcji Rysunku Żurnalowego z Panią Sylwią Lewandowską. Poczujcie się jak prawdziwi studenci naszej szkoły, odkryjcie swoje artystyczne talenty i zostańcie uczniami MSKPU na jeden dzień… a może na dłużej?

Nie przegapcie okazji, dołączcie do nas 24 kwietnia o godzinie 18:00!

Więcej informacji i zapisy dostępne są [ tutaj ].