Jak uczymy?

 

 

 

 

 

 

 

Ucz się bezpiecznie Online!

Nauka online w MSKPU odbywa się na nowoczesnej platformie edukacyjnej (online, na żywo), raz w roku odbywają się także Bloki Stacjonarne w siedzibie MSKPU (Warszawa).

 

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI

Ucz się…

...online!

Ucz się na specjalnie zaprojektowanej platformie MSKPU ONLINE jak chcesz i kiedy chcesz.

...w cztery semestry!

W zaledwie cztery semestry uzyskaj dyplom akredytowany Ministerstwa Kultury potwierdzający kwalifikację w zawodzie.

...z najlepszymi!

Poznaj tajniki branży odzieżowej ucząc się od specjalistów z wieloletnim stażem.
PATRZ: Wykładowcy

...z podobnymi do Ciebie!

Poznaj osoby, z którymi dzielisz zainteresowania, nawiąż przyjaźnie i kontakty biznesowe.

 

 

 

Nowocześnie

Specjalnie dla naszych podopiecznych stworzyliśmy Platformę MSKPU Online, na której uczeń ma stały dostęp do materiałów udostępnianych przez wykładowców, a także do nagranych lekcji, które odbyły się na żywo.

Regularnie

Dzięki połączeniu zajęć online z praktycznymi blokami, szkoła w tych szczególnych czasach jest gwarantem kontynuacji nauki na najwyższym poziomie niezależnie od rozwoju sytuacji na świecie.

Od najlepszych

Bierz udział w zajęciach trwających na żywo – słuchaj, notuj, zadawaj pytania i na bieżąco kontaktuj się z międzynarodowymi wykładowcami z doświadczeniem w branży mody.

 

 

 

Wygodnie

Ucz się bezpiecznie i wygodnie przed domowym komputerem lub z komórki w podróży. Jak chcesz i kiedy chcesz. Ucz się wieczorowo (od poniedziałku do czwartku po godzinie 17:00), lub zaocznie (co 2 tygodnie – piątek po 17:00, sobota i niedziela ~09:00 – 18:00).

Po angielsku

Część zajęć w MSKPU jest w języku angielskim, gdyż prowadzone są przez międzynarodowych wykładowców. Zamień drogie kursy języka angielskiego na jego praktyczną naukę w MSKPU.

Etycznie

Tylko u nas projekty specjalne i zadania rozwijające się w kierunku projektowania w ramach ekologii i zrównoważonej mody.

 

 

 

Taniej

Tkaniny, przybory plastyczne, akcesoria krawieckie, sprzęty, a nawet nocleg w Warszawie – wszystko to dostępne jest dla naszych uczniów w wyjątkowych cenach dzięki współpracy MSKPU ze sklepami, markami i instytucjami.

Efektywnie

MSKPU słynie z publikowania wspaniałych efektów nauki swoich uczniów. To fantastyczny przykład na to jak prowadzony i realizowany jest program nauczania w MSKPU. Zajrzyj na nasz INSTAGRAM, by przekonać się o czym mowa.

Nieprzerwanie

Ucz się bezpiecznie z własnego domu. Kontynuuj naukę niezależnie od sytuacji na świecie i postaw na rozwój ze specjalistami od nauki online.

W Warszawie

W ciągu roku szkolnego odbywa się także spotkanie stacjonarne, na którym uczniowie poznają tajniki Konstrukcji Odzieży oraz Technik Krawieckich (kierunki: Projektowanie Ubioru) lub Grafiki Manualnej (Grafika dla Mody). Terminy spotkań podawane są z wyprzedzeniem, by uczeń mógł zarezerwować termin wyjazdu.

Na nowym sprzęcie

W 2018 roku MSKPU wymieniła cały park maszyn i co roku dokupuje kolejne sprzęty. Nasi uczniowie uczą się na nowoczesnym i zróżnicowanym sprzęcie, dzięki czemu mogą przetestować wiele marek i wybrać ulubioną.

Estetycznie

W 2020 roku przenieśliśmy się do przepięknej nowej siedziby przy ul. Okopowej, położonej między Klifem a Arkadią. Wygodny dojazd ułatwi podróż osobom niemieszkającym na stałe w Warszawie, zaś przepiękne wnętrza zainspirują do tworzenia wyjątkowych projektów.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Od kandydatów do szkoły wymaga się znajomości j. angielskiego przynajmniej na poziomie Upper Intermediate.