Cztery publikacje o naszych absolwentkach w ciągu tygodnia

Cztery publikacje o naszych absolwentkach w ciągu tygodnia

Nie moglibyśmy być bardziej dumni. W ciągu zaledwie tygodnia pojawiły się aż cztery publikacje o absolwentkach i studentce MSKPU.

Jedna z nich to Pola Bogdańska, która w tym roku broni swojej kolekcji dyplomowej pod powstającą właśnie marką FIELDS. Na łamach magazynu JOY mówi: Wszystko wykonałam własnoręcznie, włącznie z konstrukcją od podstaw, więc po wielu nieprzespanych nocach i dniach spędzonych tylko i wyłącznie przy maszynie powstała kolekcja! Pola udzieliła wywiadu także dla GLAMOUR, w którym zdradza, że po ukończeniu studiów zamierza spróbować swoich sił jako projektantka, rozwijając własną markę.

Wywiadu dla samego VOGUE udzieliła Natalia Kopiszka, która rozwija markę z biżuterią i dodatkami KOPI. Projektowanie mody było moim marzeniem oraz powodem, dla którego przeprowadziłam się do Warszawy. Obroniłam dyplom na MSKPU, dostałam się na pokaz dyplomowy, a następnie na Fashion Week w Łodzi. – mówi projektantka.

Jolie Su to absolwentka MSKPU, która swój dyplom obroniła w 2013 roku. Kapelusze, bo o nich mowa, na chwilę odeszły w zapomnienie. Teraz powracają w wielkim stylu! Nie tylko za sprawą światowej sławy projektantów, ale i rodzimych twórców. Najlepszy przykład? Najnowsza kolekcja Alexandry Sulżyńskiej, stojącej za marką Jolie Su. – piszą o naszej absolwentce na łamach HARPERS BAZAAR.

Jesteśmy dumni!

Zobaczcie wywiady: JOY, GLAMOUR, VOGUE, HARPERS BAZAAR