Znamy wyniki konkursu MSKPU na projekt kapelusza!

Znamy wyniki konkursu MSKPU na projekt kapelusza!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy się z Wami podzielić wynikami konkursu na zaprojektowanie wymarzonego kapelusza. Konkurs trwał w terminie 14 listopada – 20 grudnia i był kierowany do wszystkich, zarówno początkujących, którzy nie uczą się w szkołach artystycznych, jak i dla naszych podopiecznych.

Należało postawić na ciekawy pomysł i interesujący sposób jego prezentacji. Najciekawszy projekt zostanie wkrótce wykonany ręcznie przez projektantkę kapeluszy – Martę Galinską z pracowni Martoczki i będzie sfinansowany przez MSKPU. Zwycięzca otrzyma także zestaw gadżetów MSKPU i dyplom. Drugie i trzecie miejsce otrzymają zestawy gadżetów MSKPU oraz dyplom.

Jury ustaliło:

I miejsce – wykonanie projektu, zestaw gadżetów MSKPU, dyplom:
Zofia Os

II i III miejsce: zestaw gadżetów MSKPU, dyplom:
Magdalena Pelczar, Sonia Nowacka

MSKPU skontaktuje się ze zwycięzcami po Nowym Roku. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, dostaliśmy wiele pięknych prac i wybranie zwycięzców nie było łatwe. Mamy jednak nadzieję, że tworzenie prac do konkursu przyniosło Wam tyle satysfakcji, co nam oglądanie ich. Jednocześnie przypominamy, że w styczniu rusza rekrutacja do MSKPU, więc serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych social mediów, gdzie podajemy informacje na bieżąco.