Podsumowanie roku 2021 w MSKPU

2021 już za nami! 

🌟 2021 🌟 to ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów. W ciągu roku szkolnego odbyły się trzy bloki krawiecko-konstrukcyjne w Warszawie, na których nasi uczniowie poznawali podstawy krawiectwa oraz konstrukcji 🧵
a
🌟 2021 🌟 był także rokiem drugiej edycji konkursu #responsiblefashionawards 🌱 To pierwszy proekologiczny i proetyczny konkurs w Polsce 🎉 Zdradzimy, że już niebawem kolejna edycja. Szykujcie przybory do rysunku 😁 Drugą edycję wygrała nasza zdolna Ewelina Szymańska @ewelina.szym 🤝
a
W 🌟 2021 🌟 roku MSKPU po raz trzeci została jedyną wyróżnioną szkołą z Polski w ramach międzynarodowej selekcji #VOGUETALENTS. Jest to jedyne w historii polskiej mody takie osiągnięcie! Wśród najlepszych dyplomantów danego rocznika swoją kolekcję zaprezentowała nasza Jagna Rudzka @yagnarudzka, która reprezentowała MSKPU 🏅 To fantastyczny przykład na to jak prowadzony i realizowany jest program nauczania w MSKPU. Nie moglibyśmy być bardziej dumni i zadowoleni!
a
🌟 2021 🌟 to także ciągły rozwój i ulepszanie naszej platformy edukacyjnej MSKPU Online 💻✅ Nie tylko stałe ulepszamy system, ale także dbamy o wygodę i komfort naszych uczniów. W ankiecie przeprowadzonej na początku roku nasi uczniowie ocenili platformę na aż 9,2 w 10 stopniowej skali 🌟 Od tego czasu wprowadziliśmy nowy system wyświetlania ocen, nowe zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami (informacje zawsze pod ręką!), czy zakładkę ze zniżkami do zaprzyjaźnionych instytucji i firm. Osoby zainteresowane szkołą mogły zapoznać się z naszą platformą podczas przeprowadzanych na wiosnę Dni Otwartych MSKPU 💥 Z pewnością będziemy informować o kolejnych 🙂
a
⭐ 2021 ⭐ to także rozmowy i wywiady z naszymi uczniami i absolwentami. Nasza seria #MSKPUkariera to zagłębienie się w sukcesy, pracę i karierę naszych zdolnych podopiecznych. Słuchamy uważnie 👂 Co więcej, opinie naszych uczniów są dla nas ważne, dlatego pod koniec roku przeprowadziliśmy akcję „Mój 2021 z MSKPU” i spytaliśmy uczniów o ich progress i osiągnięcia. I otrzymaliśmy świetny feedback! Niektóre odpowiedzi możecie znaleźć na naszym Instagramie, z pewnością kolejne jeszcze wstawimy 🙂
a

Co więcej… Przez okrągły rok team MSKPU wygrał wszystkie (!) najważniejsze konkursy mody w Polsce!

To wspaniały przykład jak realizowany jest program nauczania w MSKPU 💥

🏆 Mikołaj Żurek @mikolaizurek zwycięzcą konkursu @lodzyoungfashion Złota Nitka. Nasze gratulacje mkną także do finalistek: @wiktoriafrankowska_studio@juliamaslosz@klaudia.przewozniak.

🏆Żaneta Siłkowska @silkowska_art @bogusz_silkowska wygrywa @offfashion_official. W finale szkołę reprezentowało także aż 10. absolwentów MSKPU: Ilya Ninichuk, Maciej Szulc, Monika Marzec, Aleksandra Klekot, Anna Kobos, Magdalena Czamara, Marcin Gorczycki, Julia Fedyna, Julia Kukiz i Wiktoria Frankowska 🤝 Gratulujemy!

🏆 Natalia Cheng @nataliaa_cheng i Marcin Gorczycki @marcin_gorczycki_ wygrywają Srebrną Pętelkę 💥 – główne nagrody w konkursie. Gratulujemy!

🏆 Ewelina Szymańska @ewelina.szym wygrywa #responsiblefashionawards 2020 🎉 W finale konkursu nasi absolwenci: Bierbasz Aleksandra, Guzik Liliana, Klekot Aleksandra, Szymańska Ewelina, Zontek Joanna, Żeleźnik Joanna. Gratulacje!

🏆 Wiktoria Frankowska @wiktoriafrankowska_studio wygrywa @fashiondesignerawards_poland 💥 W finale MSKPU reprezentowała także Aleksandra Klekot @aleksandra_klekot

🏆 Ewelina Szymańska @ewelina.szym wygrywa Radom Fashion Show 💥