JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantką 3D – Anna Malcher

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 🙂

 

ANNA MALCHER

UKOŃCZYŁAM MSKPU W…  2023 roku

ZAJMUJĘ SIĘ… projektowaniem mody cyfrowej w firmie FBFX. Moja rola łączy kreatywność z umiejętnościami technicznymi, pozwalając mi tworzyć odzież 3D, tekstury i wizualizacje dla klientów i projektów wewnętrznych. Razem z Kierownikiem Odzieży Cyfrowej tworzę zarówno cyfrowe, jak i fizyczne kostiumy. Jako artysta 3D, wykonuję projekty opierając się na wytycznych projektowych oraz moodboardach. Jednocześnie świadomie uwzględniam aktualne trendy w modzie i komunikuję swoje własne pomysły, co pozwala mi wnosić oryginalność i kreatywność do projektów.

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
odtworzenie kolekcji mody w 3D dla projektanta Jens Laugesen @jens_laugesen_official na London Fashion Week. Wraz z dyrektorem kreatywnym i osobami w branży przestrzeni 3D przeniosłam rzeczywistą kolekcję w przestrzeń wirtualną. Oprócz tego wymieniłabym dążenie do ciągłego rozwoju, pogłębianie pasji w dziedzinie cyfrowej mody oraz możliwość współpracy z cenionymi markami w branży, jaką posiadam na obecnym stanowisku.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… podstaw modelowania 3D, umiejętności dodawania i tworzenia tekstur oraz materiałów do swoich modeli, aby nadać im autentyczny wygląd i tworzenia animacji. Kurs dostarczył mi również wiedzy na temat narzędzi używanych w cyfrowym projektowaniu mody, z którymi to mam styczność na co dzień, razem z innymi zaawansowanymi technologiami i programami 3D, pracując jako artysta odzieży cyfrowej.