JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantką odzieży i prowadzę własną markę – Ewelina Złotowicz

JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantką odzieży i prowadzę własną markę – Ewelina Złotowicz

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 

 

EWELINA ZŁOTOWICZ

UKOŃCZYŁAM MSKPU W… 2022 roku

ZAJMUJĘ SIĘ… prowadzeniem własnej marki odzieżowej Affiche Ewelina Złotowicz. Affiche jest dla mnie ogromnym spełnieniem i szczęściem, uwielbiam tworzyć projekty podkreślające kobiecość i pewność siebie, myślę że jest to mój wewnętrzny język, a jednocześnie manifest, który chce przekazać opowieścią każdej kolejnej kolekcji. W ramach Affiche współpracuję szczególnie z aktorami, którzy chętnie noszą i wypożyczają moje kreacje, jak i stylistami, którzy wypożyczają moje projekty pod sesje zdjęciowe. Dodatkowo moje projekty można sezonowo zobaczyć stacjonarnie oraz zakupić w pracowni Jagi Hupało.

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
wyróżnienie mojej kolekcji dyplomowej przez Jagę Hupało oraz Uniwersytet IADE z Lizbony. Przede wszystkim wyróżnienie Jagi Hupało dało mi przepustkę do szerszego świata mody i możliwości prezentowania i sprzedawania projektów stacjonarnie w pracowni. Dodatkowo w kwietniu 2023 moje projekty dyplomowe zostały opublikowane w greckim magazynie modowym Untold zarówno w wersji drukowanej, jak i tej dostępnej online.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… wszechstronności. Dzięki zajęciom nie tylko z zakresu projektowania, ale także grafiki czy postprodukcji filmowej mogłam stworzyć swoją markę w 100% sama, zaczynając od projektowania logo i sklepu internetowego, kończąc na zorganizowaniu sesji zdjęciowej i przygotowywania całego procesu dostawy. Każdy jeden etap powstawania marki przygotowywałam i opracowałam samodzielnie, dzięki czemu jestem dziś niezmiernie dumna z mojej ciężkiej pracy, jaką włożyłam w powstanie Affiche przez ostatni rok. Całość mojej pracy można zobaczyć na stronie affiche.pl oraz na moim instagramie @affiche_brand Wszystko co widać jest wizytówką mojej pracy.