Odwiedź nas na Targach Fantastyki 09, 10 grudnia! 🙋‍♀️

Czas na zaplanowanie swojego grudniowego weekendu, ponieważ 9 i 10 grudnia MSKPU zawita na Targach Fantastyki w Warszawie! Wydarzenie odbędzie się w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, a stoisko MSKPU (numer 021) będzie dostępne od 10:00 do 20:00.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto odwiedzić stoisko MSKPU, mamy dla Ciebie kilka powodów. Po pierwsze, będziesz mógł posłuchać informacji temat nauki w MSKPU i procesu rekrutacji. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie edukacyjnej.

Jeśli lubisz wyzwania, weź udział w quizie dotyczącym odzieży w świecie fantastyki. Kto wie, może właśnie Ty zdobędziesz fantastyczne nagrody! MSKPU przygotowała również super upominki dla odwiedzających, ale szczegóły pozostają póki co tajemnicą. Bądź pewien/na, że warto zajrzeć na stoisko 021!

Jeśli interesujesz się modą, nie możesz przegapić okazji, aby zobaczyć na własne oczy kostiumy Dominiki Rozkrut, absolwentki MSKPU i zwyciężczyni @offfashion_official. Ponadto, MSKPU zaprezentuje różnorodne portfolia swoich dyplomantów. To świetna okazja, aby dowiedzieć się, z jakim zasobem wiedzy i umiejętności ukończysz szkołę. Dodatkowo, będziesz miał/a okazję porozmawiać z obecnymi uczniami, którzy chętnie podzielą się swoimi wrażeniami z nauki w MSKPU.

Nie zwlekaj! Zapisz sobie daty i sprawdź MSKPU na Targach Fantastyki. To niepowtarzalna okazja do odkrycia fascynującego świata edukacji artystycznej i projektowania. Do zobaczenia na stoisku 021!