JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantką ubioru – Marta Sołoducha

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 

 

MARTA SOŁODUCHA

UKOŃCZYŁAM MSKPU W… 2022 roku

ZAJMUJĘ SIĘ… projektowaniem sukni wieczorowych. Niedawno rozpoczęłam pracę u projektantki sukni haute couture, gdzie projektuję bogato zdobione suknie i dbam o ich ręczne wyszywanie.

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
wygranie międzynarodowego konkursu Forever Pieces oraz włączenie mojego projektu do kolekcji marki Mykke Hofmann, finał konkursu Off Fashion oraz publikacje m.in w magazynie Burda Style. Najbardziej cieszę się z tego, że udało mi się połączyć pracę z pasją i spełnić marzenie o projektowaniu ubioru.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE…  MSKPU nauczyło mnie odważnego projektowania i eksperymentowania z modą. Zajęcia pomogły mi wyjść ze strefy komfortu, a dzięki temu rozwinąć się i wypracować swój styl. Rozbudziły także moją kreatywność i motywowały do działania. Miło wspominam naukę i cieszę się, że wybrałam właśnie takie studia. Odkąd skończyłam MSKPU pracuję w zawodzie i stale się rozwijam.