Absolwentki MSKPU ubierają Wersow – klip obejrzało już milion osób!

Ciężko przegapić ten news, projekty Matyldy Siedleckiej i Zuzanny Gwiazdy błyszczą w najnowszym klipie Wersow, który obejrzało już ponad milion osób!

W klipie zobaczyć można hit tegorocznego Pokazu Dyplomowego, czyli sukienkę Matyldy Siedleckiej z obronionej w tym roku kolekcji „UNDERWATER”. To wiele warstw tiulu, a także duże kokardy. W oryginalnej wersji zobaczyć można było także wielki kapelusz stworzony z recyklingu i resztek po szyciu. Sam projekt trafił na okładkę singla i został opublikowany na oficjalnym Instagramie @wersow – post już zdobył ponad 100 tyś. polubień!

W klipie Wersow można także zobaczyć sylwetki z kolekcji dyplomowej „All Wordz Are Made Up!” Zuzanny Gwiazdy, zeszłorocznej dyplomantki MSKPU. Artystka również opublikowała w nich zdjęcia na swoim Instagramie, obecnie post ma ponad 200 tys. polubień.

Gratulujemy naszym zdolnym projektantkom i podpisujemy się pod głównym przekazem piosenki Wersow – „Akceptujmy się wzajemnie niezależnie od poglądów czy wszelakich przekonań.”