JESTEM PO MSKPU, JESTEM: projektantem ubioru – Paweł Iwo Piekarski

Czym zajmują się absolwenci MSKPU? Jakie są sukcesy uczniów MSKPU? Z przyjemnością prezentujemy akcję JESTEM PO MSKPU, w której z dumą przedstawiamy naszych najzdolniejszych absolwentów. Czy chcesz do nich dołączyć? 

 

PAWEŁ IWO PIEKARSKI

UKOŃCZYŁEM MSKPU W… roku 2018.

ZAJMUJĘ SIĘ… tworzeniem projektów indywidualnych. Moimi klientami są różne osoby z całej Polski, szyję garnitury, suknie oraz sportowe rzeczy. Teraz chce zachwycić swoich odbiorców czymś wyjątkowym, co robię pierwszy raz i pokażę to już niedługo.

MOJE NAJWIĘKSZE SUKCESY TO…
Pokazy mody na Miss Elite Poland oraz Miss Ziemi Żyrardowskiej. Cudownym wydarzeniem był Pokaz na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na swoim koncie mam masę pokazów które można obejrzeć na YouTubie. Uważam, że każdy projekt jest sukcesem, ale udało mi się zaprojektować płaszcz dla Krystyny Mazurówny oraz znanych osób z TikToka, takich jak AGBE, Bryszard, Muaboy. Były to wspaniałe projekty i totalnie inne.

MSKPU NAUCZYŁO MNIE… przede wszystkim samodzielności w podejmowaniu decyzji odnośnie projektu, kreatywnego myślenia i wyjścia z strefy komfortu. Abym nie myślał szablonowo, a modowo. Poznałem także wspaniałe osoby ❤️