Zapisz się na Dzień Otwarty już 11. czerwca!

Już we wtorek, 11 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00 zapraszamy na Dzień Otwarty Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru!

Poznajcie szkołę, której absolwenci ubierają Madonnę, Lady Gagę, Marilyna Mansona i Fergie, oraz pracują jako projektanci, graficy odzieżowi i zakładają własne marki.

Dowiecie się, czego dokładnie uczymy, kim są nasi wykładowcy oraz jakie możliwości zawodowe czekają na naszych absolwentów. Przedstawimy Wam naszą platformę edukacyjną i pokażemy, co oznacza nauka online. Wyjaśnimy, dlaczego MSKPU to szkoła międzynarodowa, która otwiera drzwi do globalnej kariery w modzie.

Dodatkowo zapraszamy na bezpłatny wykład „Projektowanie graficzne – co ma wspólnego z modą?”, który poprowadzi Pani Aleksandra Klekot – wykładowczyni przedmiotu Podstawy Grafiki Projektowej na kierunku [ Grafika dla Mody ]. Kierunek rozpocznie się już we wrześniu 2024!

Podczas wydarzenia odbędzie się także quiz o MSKPU, gdzie otrzymać będzie można fantastyczne upominki!

Poczujcie się jak prawdziwi uczniowie MSKPU, odkryjcie swoje artystyczne talenty i spędźcie z nami jeden dzień… a może zostaniecie z nami na dłużej? 🤩

Dołączcie do nas 11 czerwca o godzinie 18:00!
Więcej informacji i zapisy dostępne są [ tutaj ].