Nadchodzi finał V edycji Responsible Fashion Awards

Nadchodzi finał V edycji Responsible Fashion Awards

Finał 5. edycji Responsible Fashion Awards: Wielki Wydarzenie w Muzeum Chopina w Warszawie!

Zbliża się finał  5. edycji Responsible Fashion Awards, konkursu, który promuje  modę odpowiedzialną, dbającą o środowisko. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie.

Partnerem konkursu od 5 lat jest firma LPP SA. Polski producent odzieży i właściciel tak znanych marek jak: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. LPP rozpowszechnia świadomość dotyczącą ekologii i zrównoważonej mody wśród swoich klientów, promuje odpowiedzialne korzystanie z ubrań oraz proponuje wiele ofert staży i pracy dla rozpoczynających karierę w modzie. LPP także dostarcza tkaniny dla finalistów do odszycia wybranych sylwetek, a dla zwycięzcy gwarantuje dodatkowe tkaniny do realizacji pełnej kolekcji.

Co więcej, LPP w celu promocji proekologicznych rozwiązań modowych w 2022 roku zorganizowało wyjątkową wystawę finałowych projektów Responsible Fashion Awards na witrynach Reserved w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Krakowie, a nawet… w Londynie ! 🎉🎉

Do finału w tym roku zakwalifikowało się 10 osób z najwyżej ocenionymi projektami przez Jury.

W skład finalistów wchodzą: Bogacz Julia, Chilmon Anna, Ende Patrizia, Kamińska Weronika, Krzyżak Paweł, Kubacka Magdalena, Marczak Monika, Pisarek Anita, Sołoducha Marta i Żyża Patrycja.

Odszyte prace podczas pokazu będzie oceniać międzynarodowe jury.

RFA będzie okazją do podziwiania niezwykłych projektów i do zwiększenia kontaktów w obszarze mody. Dodatkowo uczestnicy będą mogli delektować się wyśmienitym jedzeniem, a całość dopełni koncert muzyczny.

Wyjątkowe projekty z witryn oraz sesję zdjęciową możecie zobaczyć  [TUTAJ] i na oficjalnej stronie [LPP].

scena z: Justyna Kościółek, Natalia Szydłowska-Magdziarz, Magdalena Płonka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Prace finalistów z poprzednich edycji Responsible Fashion Awards