A tak było na kolejnych, inspirujących warsztatach z Alberto Campagnolo…

A tak było na kolejnych, inspirujących warsztatach z Alberto Campagnolo…

To już kolejne warsztaty z charyzmatycznym Alberto Campagnolo, na których słuchacze mieli możliwość dowiedzieć się o marketingu od samego mistrza, Alberto Campagnolo, który przez prawie 10 lat współpracował bezpośrednio z Giorgio Armani w dziale marketingu GA, w centrali w Mediolanie. Warsztaty, które poprowadził w marcu ubiegłego roku cieszyły się tak wielką popularnością, że postanowił odwiedzić Polskę po raz kolejny.

Alberto ze słuchaczami oraz założycielką MSKPU – Magdaleną Płonką.

 

Warsztaty skupione były na marketingu dóbr luksusowych. Jak powiedział kiedyś Alberto w wywiadzie dla FashionPost.pl: Da mnie luksus to coś bezcennego, to możliwość pogodzenia tego kim jestem z robieniem tego, co kocham. Myślę, że ważne jest otaczanie się tym, co kochamy i podziwiamy. To poczucie ma niewiele wspólnego z ilością pieniędzy, czy wartością noszonych ubrań. Takie jest moje osobiste spojrzenie na luksus.

O samym nauczaniu wspomina: Młodzi ludzie często nie zdają sobie sprawy ze swojego potencjału, chowają lub sabotują swój talent, żyją w bardzo głośnym świecie, narażeni na miliony bodźców ora napływ informacji. Dlatego jest im potrzebny ktoś taki jak coach, kto pozwoli im znaleźć cel oraz skupić się na celach oraz ich realizacji. Moim zadaniem jest uwolnić potencjał młodych ludzi i mówić im, że nie powinni się bać robić tego, co potrafią najlepiej. (…) Nie każdy projektant musi być typem gwiazdora. Moim zdaniem branża mody nie musi być taka obciążająca, jest po prostu biznesem, który należy opanować, czasami z pomocą innych osób.

Dziękujemy za obecność!