Lista rezerwowa

Zgłoszenie

Poniżej znajdują się pola, które należy wypełnić. Podpowiedzi odnośnie formatów dokumentów znajdują się po prawej stronie.

  Ksero świadectwa szkoły średniej:
  Opcjonalne: dopiero kończę szkołę i świadectwo dostarczę w dniu jego otrzymania
  Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań:
  Wypełniony kwestionariusz kandydata:
  Zdjęcie rekrutacyjne:

  UWAGA, PROSIMY O UPEWNIENIE SIĘ, ŻE DO KWESTIONARIUSZA ZGŁOSZENIOWEGO ZOSTAŁO WKLEJONE ZDJĘCIE KANDYDATA W PRAWYM GÓRNYM ROGU.

  Podpowiedzi

  Prosimy o nazwanie plików imieniem i nazwiskiem, a także rodzajem dokumentu, np.: Anna Kowalska Ksero Świadectwa Szkoły Średniej.pdf

   

  Maksymalny rozmiar pliku to 5mb.

   

  Ksero świadectwa szkoły średniej: format JPG lub PDF, jeśli właśnie kończysz szkołę i nie masz jeszcze świadectwa, zaznacz „Opcjonalne: dopiero kończę szkołę i świadectwo dostarczę w dniu jego otrzymania”, a następnie w chwili jego otrzymania wyślij mail na info@mskpu.pl z załączonym świadectwem

  Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań: format JPG lub PDF

  Wypełniony kwestionariusz kandydata: z zamieszczonym zdjęciem, format JPG lub PDF

  Zdjęcie legitymacyjne: format JPG, proporcja 3,5 cm x 4,5 cm, 300 dpi,

   

  Poprawne zdjęcie powinno zawierać: białe/bardzo jasne tło, całą twarz (frontalnie), widoczną szyja i część ramion. Zdjęcie powinno być kolorowe, a twarz powinna zajmować 70-80% zdjęcia. Delikatny makijaż akceptowalny.

       

   

  Uwaga, proces rekrutacyjny rozpoczyna się w momencie wysłania zgłoszenia online, a kończy dopiero w momencie dostarczenia do sekretariatu MSKPU wszystkich dokumentów. Proces rekrutacyjny nie jest rezerwacją miejsca w MSKPU – tylko ukończone zgłoszenia są brane pod uwagę.